top of page

Hakkımızda

 

 

Modern yaşam alanları için yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmek hedefiyle yola çıkan Diversi, arkasına aldığı yarım asırlık tecrübenin verdiği güvenle gelecek yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor. ‘Mutlu evler, mutlu insanlar’ prensibiyle faaliyetlerini sürdüren Diversi, günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini, beğenilerini deneyimle harmanlayarak özgün ürünlere dönüştürüyor ve sizlerin beğenisine sunuyor.

 

Temelleri 1960’ların başında Mustafa Taşpınar tarafından küçük bir atölyede atılan markamızın yolculuğu, ikinci kuşaklar Rahmi ve Orhan Taşpınar’ın ardından bugün üçüncü nesil Özgür, Ercan ve Mustafa Taşpınar’ın öncülüğünde sürüyor.

Diversi olarak tasarımdan üretime, sunumdan satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda müşteri odaklı vizyonumuzdan ödün vermeden hayata geçirdiğimiz tüm ürünlerimize kalitemizi ve gücümüzü yansıtmayı amaçlıyoruz. Sade ve modern tasarım anlayışımızı çağdaş üretim teknikleriyle yenilikçi ve estetik formlara dönüştürüyor, müşterilerimiz için şık ve fonksiyonel yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz.

Diversi ailesi olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da vizyon ve misyon prensiplerimize sıkı sıkıya bağlı kalacağımızı, insan odaklı, fonksiyonel ve modern tasarım anlayışımızı ısrarla sürdüreceğimizi taahhüt ediyoruz.

 

Saygılarımızla...

MustafaTaspinar.jpeg
Mustafa Taşpınar
bottom of page